Turniej Wiedzy o Górach

Turniej Wiedzy o Górach to międzyszkolny turniej dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej, organizowany przez Oddział Uczelniany PTTK w Gliwicach. To pytania i zadania z zakresu geografii, przyrody, historii, turystyki, sympatyczne nagrody, miła atmosfera. Zawodnicy startują w max. trzyosobowych drużynach. Do finału przechodzi po sześć drużyn gimnazjalnych i licealnych.

Dla najlepszych przewidziano nagrody ufundowane przez Samorząd Miasta Gliwice, Oddział Uczelniany PTTK, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK, Biuro Turystyczne INDEX, Wydawnictwo COMPASS, Wydawnictwo REWASZ, Sklep turystyczny 8A.pl, Księgarnię Turystyczną „U Piotra”, Herbaciarnię CZAJNIK,  kawiarnię KAFO, Czekoladziarnię, kawiarnię NA WYSPIE, Klub Podróżników NAMASTE, Studio FOTO-S.

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice.

Turniej w 2017 r. odbędzie się w I LO w Gliwicach ul. Zimnej Wody 8, a partnerem i współorganizatorem jest mgr Aleksandra Staniek. Komandorem Turnieju  jest Natalia Paszek, wicekomandorem Radosław Truś, a pomagają w przeprowadzeniu Turnieju członkowie Oddziału Uczelnianego PTTK.

KOCHACIE GÓRY?  – PRZYJDŹCIE DO NAS!

Comments are closed.